ijquery

راهنمای ارسال مطلب

با نام کاربری و رمز عبور خودتون وارد محیط مدیریت شوید و از قسمت نوشته ها > افزودن نوشته را بزنید .

انتخاب عنوان مناسب برای مطلبی که ارسال می کنید

3  انتخاب دسته مرتبط با مطلب

4   کذاشتن برچسب های مرتبط با مطلب

5 آپلود تصویر مطلب از بخش افزودن پرونده چند رسانه ای با نام screenshot.jpg (عرض تصویر زیاد بزرگ و حجیم نباشد و در اولین ارسال و اپلود تصویر تنظیمات نمایش پیوست را قسمت لینک به : پرونده رسانه ای بگذارید)

6  نوشتن توضیحات کوتاه در خصوص مطلب ارسالی ، سپس گذاشتن ادمه مطلب (استفاده از readmore ) بعد از متن .

7   قرار دادن آموزش استفاده از مطلب بعد از مورد 6 .  استفاده از <> در ویرایشگر برای قرار دادن کدها (فقط روی <> کلیک کرده سپس کد را کپی و Add را بزنید )

8 پر کردن 6  زمینه  دلخواه یا فیلد اضافی برای مطلب که شامل : دمو , زبان , سایز فایل , فرمت فایل , لینک دانلود , نام پلاگین میشود .

توضیحات در خصوص فیلد ها فوق :

“دمو” : با اکانت ftp که در اختیارتون دادیم وارد میشوید و با توجه به سورستون وارد فولدر مربوطه میشوید و اسم فایل سورستون رو ایجاد می کنید و فایل های دمو رو داخلش آپلود می کنید  . برای مثال شما یک پلاگین اسلاید شو دارید به نام slideshow-dark حالا وارد اکانت میشید به پوشه slideshow میرید سپس پوشه slideshow-dark رو میسازید و فایل هاتون رو توش آپلود می کنید و در آخر لینک دموتونو تو این فیلد وارد می کنید . مثال برای لینک دمو این اسلاید شومیشود آدرس :  http://ijquery.ir/demo.php?page=slideshow/slideshow-dark که شما باید اینو داخل این فیلد وارد کنید .

زبان” :فایلی که قرار میدهید شامل هر زبانی هست در این فیلد وارد کنید مثلاً : فارسی , انگلیسی

 

سایز فایل” : سایز فایل zip را وارد کنید

فرمت فایل” : فرمت فایل را وارد کنید

لینک دانلود” : فایل های که درست می کنید شامل هر زبانی که هست به صورت مخفف داخل یک فولدر بگزارید مثلاً نسخه انگلیسی با اسم en یا نسخه فارسی با نام fa  سپس در پوشه پلاگین قرار دهید همچنین عکس مطلب را هم که با نام screenshot هست را در پوشه پلاگینتون قرار دهید و در آخر کل فایل را زیپ کنید و از بخش افزودن پرونده چند رسانه ای اپلود کنید ولینک دانلود را در این قسمت وارد کنید . 

نام پلاگین” : نام پلاگین جی کوئریتان را وارد کنید

از عکس زیر هم برای بند های بالا می توانید کمک بگیرید

help-send-post1

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *